Друзі! Інформуємо, що наш фізичний та інтернет магазин не буде працювати з 08.06.24 по 09.06.24 включно. Всі замовлення будуть оброблятися з 10.06.24 в стандартному графіку. Також фізичний магазин буде працювати з 10.06.24 в стандартному графіку.
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

JUNJI ITO

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Іто Дзюндзі (яп. 伊藤 潤二 Itō Junji), в українських виданнях також Іто Джюнджі — японський манґака, що працює у жанрі жахів. Найвідоміші його роботи включають серію «Томіе», про безсмертну дівчину, яка зводить людей з розуму; «Спіраль», історію про місто одержиме надприродною силою; та «Риба», історію про риб, інфікованих загадковою бактерією. Серед його інших робіт — антологія «Колекція жахів Дзюнзі Іто» та автобіографічна пародія «Щоденник кішки Дзюндзі Іто: Йон & Му» про його життя з двома котами.

Роботи Іто сформували значну кількість і культ прихильників, і Іто називають культовим художником манґи жахів. Його манґа була адаптована як у фільми, так і у аніме-телесеріали, включаючи серію ігрових фільмів «Томіе» та аніме-антологію «Колекція жахів Дзюнзі Іто».

Вгору
,