Друзі! Інформуємо, що наш фізичний та інтернет магазин не буде працювати з 08.06.24 по 09.06.24 включно. Всі замовлення будуть оброблятися з 10.06.24 в стандартному графіку. Також фізичний магазин буде працювати з 10.06.24 в стандартному графіку.
Каталог
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

JUJUTSU KAISEN

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Jujutsu Kaisen — японська манґа, написана та ілюстрована Геге Акутамі. З березня 2018 виходить у журналі Weekly Shonen Jump видавництва Shueisha. Станом на жовтень 2021 глави зібрані та видані у 17 танкобонів.

Ітадорі Юджі — старшокласник атлетичної статури, який живе в Сендаї разом з дідусем. Через нелюбов до спорту він постійно уникає шкільної команди з легкої атлетики, хоч і має надлюдську фізичну силу та талант до цього виду спорту. Замість цього він приєднується до шкільного клубу вивчення окультизму і проводить в ньому час зі старшокласниками. Одного дня він йде зі школи, щоби провідати свого дідуся в лікарні. Перед смертю той залишає Юджі два накази: «Завжди допомагай людям» і «Помри, оточений людьми». Після його смерті підліток робить з його слів такий висновок: кожна людина повинна «піти з життя гідно».

Одного разу Юджі стикається з Фушіґуро Меґумі — чаклуном, що повідомляє йому про талісман з високорівневим прокляттям, що знаходиться у школі. Друзі Юджі з окультного клубу розкривають загорнутий талісман, у якому знаходився гнилий палець, і той привертає до школи прокляття — створіння, які народжуються з негативних емоцій і стають сильнішими, поглинаючи силу магів або магічних речей. Через брак магічної сили Юджі не може перемогти прокляття і вирішує проковтнути палець, щоб захистити Меґумі і своїх друзів. Так він стає вмістилищем для Сукуна, потужного прокляття. Через злу природу Сукуна всі шамани зобов'язані негайно вигнати це прокляття (зокрема, і Юджі, як його вмістилище), як тільки зустрінуть, але Юджі проявляє здатність зберігати контроль над власним тілом, тому Ґоджьо Сатору , учитель Меґумі, вирішує перевести Юджі в Токійський столичний магічний технікум і пропонує план: зібрати всі пальці, згодувати їх Юджі та тільки після цього вбити хлопця, тим самим назавжди знищивши Сукуна.

Вгору
,